KONTAKT

Sídlo spoločnosti:
BVH, spol. s r.o.
Stavbárov 21
971 01 Prievidza
Vedenie spoločnosti:
  • Ing. Ján Chrenko, konateľ spoločnosti

  • Ing. Ľubomír Brzáč, konateľ spoločnosti

    Sekretariát:
    Tel./fax: +421 46 542 24 62, 542 15 75
    email: vedenie@bvh.sk
  • Školiace stredisko:
    Tel./fax: +421 46 542 24 62, 542 15 75

  • Ing. Martina Jakubisová, vedúca školiaceho strediska
    email: jakubisova@bvh.sk

  • Mgr. Michaela Barošová, referent školiaceho strediska
    mobil: 0915 728 487
    email: barosova@bvh.sk

  • Dušan Horn, školiteľ
    mobil: 0917 593 437
    email: horn@bvh.sk
  • Servisné stredisko:
    Tel./fax: +421 46 542 24 62, 542 15 75

  • Ing. Tomáš Hodža, vedúci servisného strediska
    mobil: 0905 422 887
    email: servis@bvh.sk
  • Stredisko projekcie rizík BOZP:
    Tel./fax: +421 46 542 24 62, 542 15 75

  • Ing. Jaroslav Brzáč, projektový manažér pre riziká BOZP
    mobil: 0915 980 216
    email: projekcia@bvh.sk

  • Richard Bakyta, referent oddelenia projekcie rizík
    mobil: 0908 216 971
    email: projekcia@bvh.sk
  • Predajňa CAMP Outdoor:
    Tel.: +421 46 542 63 49
    www.outdoor.sk

  • Marcela Libová, vedúca predajne
    mobil: 0908 774 221
    email: obchod@outdoor.sk
  • Obchodné oddelenie:
    Tel.: +421 46 542 04 20, 542 04 21
    email: marketing@bvh.sk

  • Ing. Bohumil Homola, vedúci obchodného oddelenia
    mobil: 0905 784 016
    email: marketing@bvh.sk

  • Ing. Lucia Pršová, asistentka vedúceho obchodného oddelenia/obchodná referentka - OOPP
    mobil: 0905 262 199
    email: lucia@bvh.sk

  • Bc. Peter Pravda, obchodný referent - ochrana proti pádu/OOPP
    mobil: 0915 988 037
    email: peter@bvh.sk

  • Ivan Šujan, obchodný referent - OOPP
    mobil: 0917 593 515
    email: ivan@bvh.sk

  • PaedDr. Peter Komora, obchodný referent - OOPP
    mobil: 0918 971 472
    email: komora@bvh.sk

  • Bc. Gabriela Chvojková, asistentka obchodného oddelenia/obchodná referentka - OOPP
    mobil: 0905 704 131
    email: gabriela@bvh.sk









  • Komplexné systémy riešenia pracovnej a záchrannej techniky pre prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou::BVH s.r.o.